طراحی کارت ویزیت

سفارش کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش، با کارشناسان ما در ارتباط باشید

یکی از مهم ترین اقدامات تبلیغاتی طراحی کارت ویزیت است. کارت ویزیت، کسب و کار شما را معرفی کرده و در جذب مشتری تاثیر فوق العاده ای دارد. برای آشنایی با انواع کارت ویزیت و نحوه سفارش با اوج مدیا همراه باشید.

هدف از طراحی کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت یک قطعه کاغذ ضخیم کوچک است که اطلاعات مختلفی از یک کسب و کار روی آن درج شده است. نام، آدرس ایمیل، آدرس سایت، شماره تماس، لینک شبکه های اجتماعی و آدرس محل کسب و کار، از جمله اطلاعاتی هستند که معمولا روی کارت های ویزیت درج می شوند. درج یک عبارت کوتاه برای معرفی کردن کلی کسب و کار، تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. نقش کارت ویزیت، معرفی کردن یک مجموعه به عنوان یک کسب و کار و تجارت معتبر و رسمی است.

بیشتر بخوانید: چرا باید کارت ویزیت داشته باشیم؟

شاید بسیاری از افراد به این مسئله زیاد توجه نکنند، اما طراحی کارت ویزیت در واقع یکی از مهم ترین اقدامات تبلیغاتی و بازاریابی محسوب می شود. داشتن یک کارت ویزیت با ظاهری جذاب و شیک، تاثیر فوق العاده ای در معرفی کردن کسب و کار و خدمات هر مجموعه ای دارد. کارت ویزیت، پرستیژ و کلاس کاری شما را افزایش می دهد. نکات مختلفی از قبیل جنس و ضخامت کاغذ و روکش آن و همچنین تیراژ چاپ و نحوه برش باید در طراحی کارت ویزیت مورد توجه قرار بگیرند.

طراحی کارت ویزیت با در نظر گرفتن سلیقه افراد و همچنین نوع کسب و کار و خدمات صورت می گیرد. در واقع نوع تجارت، تاثیر زیادی در نحوه طراحی کارت ویزیت دارد. به طوری که توناژ رنگ، جنس کاغذ و جلوه های بصری کارت ویزیت، با توجه به نوع کسب و کار انتخاب می شود. چاپ کارت ویزیت با کمک یکی از روش های افست یا دیجیتال انجام می شود. استفاده از دستگاه دیجیتال برای چاپ کارت ویزیت، علاوه بر اینکه روند کار را سرعت می دهد، در افزایش کیفیت کارت هم تاثیر بسزایی دارد.

طراحی کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت

این روزها کارت ویزیت ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. انواع مختلف کارت ویزیت با در نظر گرفتن اندازه، شکل، جنس و ضخامت کاغذ، جنس روکش و نحوه چاپ، در دسته بندی های زیر قرار می گیرند:

  • جنس کاغذ: انواع کارت ویزیت با جنس کاغذ گلاسه، پی وی سی، سلفون، لمینت، فابریانو، کتان و کرافت ساخته می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در این بین، کاغذ گلاسه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. چون هم از قیمت مناسبی برخوردار است و هم طرح های مختلف را به خوبی جلوه می دهد.
  • شکل و اندازه: کارت ویزیت به شکل مستطیل یا مربع و در اندازه های مختلف طراحی می شود. حتی امکان سفارش کارت ویزیت به صورت گرد هم وجود دارد.
  • جلوه های بصری: در برخی موارد، روی سطح کارت ویزیت، جلوه های بصری متنوعی مانند یو وی، طلاکوبی، مس کوبی یا نقره کوبی ایجاد می شود که تاثیر فوق العاده ای در جذابیت و جلوه ظاهری کارت ویزیت دارد.
  • استفاده از QR کد: یکی از جدیدترین قابلیت هایی که به کارت ویزیت ها افزوده شده است، QR کد می باشد. QR کد با استفاده از تلفن های همراه هوشمند اسکن می شود و مشتری را به طور مستقیم به وبسایت شما هدایت می کند. در صورتی که یک وبسایت برای کسب و کار خود دارید، می توانید این قابلیت را به کارت ویزیت خود اضافه کنید.

شاید علاقه داشته باشید: برنامه های تولید محتوای تصویری

انواع کارت ویزیت

تعرفه طراحی کارت ویزیت سال 1402

طراحی کارت ویزیت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. چون معمولا اولین عاملی است که مشتری را با خدمات و تجارت شما آشنا می کند. کارت ویزیت به نوعی سنبل خدمات شما محسوب می شود. بخش های مختلف کارت ویزیت، نشان دهنده سلیقه شماست که نمونه کوچکی از نحوه انتخاب و کیفیت کارتان را به نمایش می گذارد. به همین دلیل، لازم است که طراحی کارت ویزیت، با دقت و ظرافت زیادی انجام شود. از این رو پیشنهاد می شود کار طراحی کارت ویزیت را به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه بسپارید تا از روند، کیفیت و نتیجه کار، اطمینان لازم را داشته باشید.

در واقع هر اندازه طراحی کارت ویزیت به صورت تخصصی تر و با کیفیت بیشتری صورت بگیرد، تاثیر بیشتری روی مخاطب شما خواهد گذاشت و در جذب مشتری بهتر عمل خواهید کرد. شرکت اوج مدیا از جمله شرکت هایی است که کار طراحی کارت ویزیت را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می دهد. برای استفاده از خدمات این شرکت، می توانید از سایت اوج مدیا بازدید کرده و برای دریافت راهنمایی های بیشتر، با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

تماس با ما: 09120548603

عوامل گوناگونی در تعیین قیمت کارت ویزیت تاثیرگذار هستند. جنس کاغذ، ضخامت آن، اندازه ها و تعداد کارت ها، روکش محافظی که روی سطح کارت قرار می گیرد، یک رو یا دو رو بودن، روش برش کارت و جلوه های بصری که برای طراحی کارت ویزیت استفاده شده است، از جمله عواملی هستند که قیمت کارت ویزیت را تعیین می کنند.

سفارش طراحی کارت ویزیت

سولات متداول

روند طراحی کارت ویزیت در اوج مدیا توسط افراد متخصص و باتجربه بر اساس سلیقه شما و با بررسی های مختلف روی بازار هدف و مشتریان کسب و کار شما انجام می شود. البته اگر شما از نتیجه کار راضی نبودید، فرایند طراحی کارت مجددا انجام می شود. این روند تا جایی ادامه پیدا می کند که شما از طراحی کارت ویزیت خود رضایت کامل داشته باشید.

پس از ثبت سفارش، طراحی کارت ویزیت شما بعد از 2 تا 5 روز کاری (روزهای غیر تعطیل) به اتمام می رسد. البته مسئله ای که باید مد نظر قرار دهید این است که اوج مدیا فقط کار طراحی کارت ویزیت را انجام می دهد. چاپ کردن طراحی انجام شده، جزو خدمات مجموعه ما نیست.

خیر. تنها فایل لایه بسته طراحی کارت ویزیت در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از همین فایل لایه بسته، می توانید کارت ویزیت را در هر اندازه ای که مایلید چاپ کنید. البته این اصل تنها مربوط به اوج مدیا نیست و روال کار در تمام دنیا به همین صورت است.

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش، با کارشناسان ما در ارتباط باشید