پکیج های سئو

پکیج پایه

خدمات

تولید محتوای سئو شده ✅

سئو داخلی ✅

لینک سازی داخلی ✅

full on page ✅

آنالیز رقبا ❌

لینک سازی خارجی ❌

انتشار بک لینک ❌

full off page ❌

 

پکیج حرفه ای

خدمات

تولید محتوای سئو شده ✅

سئو داخلی ✅

لینک سازی داخلی ✅

full on page ✅

آنالیز رقبا ✅

لینک سازی خارجی ❌

انتشار بک لینک ❌

full off page ❌

 

پکیج پیشرفته

خدمات

تولید محتوای سئو شده ✅

سئو داخلی ✅

لینک سازی داخلی ✅

full on page ✅

آنالیز رقبا ✅

لینک سازی خارجی ✅

انتشار بک لینک ✅

full off page ✅

 

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید

امروزه بیشتر کسب و کارها در بستر آنلاین فعالیت می کنند، نیاز به سفارش خدمات سئو هستند. فعالیت در بازار آنلاین مستلزم رعایت نکاتی مانند اصول سئو می باشد. سئو شامل مجموعه ای کامل از فعالیت های پیچیده با هدف بهبود وضعیت بازدید یک وب سایت، کسب و کار اینترنتی یا هر پلتفرم آنلاین است. برای دیده شدن توسط مشتریان و برنده شدن در رقابت آنلاین، لازم است رتبه های اول را در نتایج موتورهای جستجو کسب کنید. به دست آوردن رتبه های یک تا سه گوگل، میتواند کسب و کار شما را متحول کند.

قوانین سئو دائما در حال تغییر هستند. درک قوانین بهینه سازی محتوا کار ساده ای نیست؛ بنابراین بهتر است به یک آژانس سئو حرفه ای اعتماد کنید. یک آژانس خدمات بهینه سازی وب سایت می تواند کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی کند. در ادامه بیشتر با خدمات SEO آشنا خواهیم شد.

سئو

خدمات سئو چیست؟

SEO  یعنی مجموعه ای از ترفندها و اصولی که به منظور افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی مرورگرها و افزایش بازدید یک وب سایت انجام می گیرد. به مجموعه این تکنیک ها بهینه سازی وبسایت گفته می شود.

خدمات بهینه سازی وب سایت نیز به پیاده سازی این تکنیک ها توسط استراتژیست ها و کارشناسان سئو اطلاق می گردد. آژانس سئو، شرکت سئوکار و مجموعه هایی که خدمات سئو ارائه می دهند به تمام اصول حرفه ای گرفتن بهترین نتیجه و رتبه اشراف دارند.

این مجموعه ها در بهینه ترین زمان، وب سایت شما را به سایتی ایده آل و دوست داشتنی از نظر موتورهای جستجو و کاربران تبدیل می کنند. اگر خدمات سئو توسط افراد متخصص صورت پذیرد منجر به ترافیک قابل توجهی برای وب سایت شما خواهد شد.

انجام خدمات سئو

هزینه خدمات سئو

یک سوال پر تکرار در بین کسب و کارهایی که می خواهند وب سایت خود را بهینه کنند این است که چقدر باید برای سئو هزینه کنند؟ خدمات بهینه سازی نیز مانند هر اقدام حرفه ای دیگری نیاز به سرمایه گذاری دارد. سئوی رایگان وب سایت یک اشتباه استراتژیک محض است.

همه ما به هر قیمتی به دنبال صرفه جویی و کاهش هزینه ها هستیم. با این حال باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که درست مانند خرید یک اتومبیل یا یک خانه، قیمت خدمات seo نیز متناسب با کیفیت و دقت خدماتی است که ارائه می شود.

مبلغی کمتر از حد استاندارد، برای گرفتن ترافیک ارگانیک وب سایت قابل توجیه نیست؛ بنابراین باید هزینه خدمات سئو در شرکت های مختلف را باهم مقایسه کنید. شرکتی را برای خدمات سایت خود انتخاب کنید که قیمت‌های ارائه شده در آن به میزان معقول بوده و با قیمت خدمات سئوی استاندارد فاصله زیادی نداشته باشد. علاوه بر این، هزینه سئو سایت می‌تواند بر اساس اهدافی که پیش رو دارید بسیار متفاوت باشد.

اینکه بخواهید از تمام خدمات و استراتژی های سئو بهره مند شوید یا خیر و این اقدامات توسط یک شرکت بزرگ و معتبر انجام شود یا به دست یک فریلنسر، می توانند تفاوت هزینه قابل توجهی داشته باشند.

اینکه کسب و کار شما بزرگ باشد یا کوچک، میزان سوابق و اعتبار آژانس موردنظر و بسیاری عوامل دیگر بر قیمت نهایی خدمات سئو تاثیرگذار خواهند بود. از همه مهم تر، حوزه کاری شما می باشد. هزینه خدمات سئو بهینه سازی با توجه به سختی و حوزه ی کاری بسیاز متفاوت بوده، همچنین به تکنیک های اسفاده شده در انجام کار بستگی دارد. نوع کلمه کلیدی تاثیر بسزایی در هزینه دارد.

هزینه سئو

خدمات سئوی حرفه ای

خدمات سئو یا به عبارت دیگر بهینه سازی موتورهای جستجو در درجه اول در دسته بندی دیجیتال مارکتینگ قرار می گیرد. خدمات seo، طراحی و پیاده سازی استراتژی های بازار اینترنتی است.

توسعه وب سایت از جمله خدمات بهینه سازی است که جهت بهینه سازی جزئیات و عناصر وب سایت برای جلب رضایت خزنده های موتورهای جستجو انجام می شود. مهم ترین تکنیک سئو که باید با علم کافی و کاملا اصولی انجام شود لینک سازی مناسب صفحه است که نقش مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد. به طور کلی ترفندهای سئو به دو دسته «کلاه سفید» و «کلاه سیاه» تقسیم می شوند.

بیشتر بخوانید: سئو داخلی چیست؟

خدمات سئو

 خدمات سئو سیاه معمولا توسط افراد غیر حرفه ای انجام می شود. این روش بر پایه اصول و تکنیک های تعیین شده و قوانین SEO صورت نمی گیرد. اگرچه این تکنیک می تواند رتبه خوبی برای سایت به وجود آورد؛ اما چون الگوریتم های گوگل بسیار هوشمندسازی شده اند در مدت زمان کوتاهی نیز این رتبه از دست خواهد رفت.

در مقابل، خدمات سئو سفید وجود دارد. سئوی کلاه سفید از تکنیک های تخصصی و حرفه ای که توسط وب مستر گوگل (web master google) یا سایر موتورهای جستجوی مطرح دنیا مشخص شده پیاده سازی می شوند. در حالت کلی خدمات seo به سه بخش قابل دسته بندی است:

 • بهینه سازی درون صفحه on page
 • بهینه سازی خارج از صفحه off page
 • سئوی فنی

شرح خدمات سئو

انواع مختلفی از خدمات seo وجود دارد که یک آژانس بازاریابی دیجیتال خبره و شایسته می تواند به مشتریان خود ارائه دهد. در اینجا یک لیست جامع است از تمامی خدمات بهینه سازی سایت را ارائه می دهیم:

 • سئو کپی رایتینگ
 • لینک بیلدینگ
 • کلیدواژه ها و تحقیقات بازار
 • ممیزی سئو
 • پیاده سازی استراتژی سئو برای بازاریابی دیجیتال
 • SEO داخلی وب سایت
 • SEO محلی
 • تحلیل رقبا
 • توسعه و ترویج محتوا
 • تجزیه و تحلیل بک لینک
 • SEO بین المللی
 • کپی رایتینگ

تولید محتوا

تولید محتوا برای به دست آوردن بهترین نتایج موتورهای جستجو کافی نیست. محتوای منتشر شده باید با کیفیت باشد و به عبارتی به زبان گوگل صحبت کند. فعالیت‌های SEO برای بهینه‌سازی محتوای صفحات سایت استفاده می‌شود تا گوگل مطمئن شود که یک سایت بهترین موقعیت را در نتایج جستجوی کاربران دارد و برای آنها مفید است. بنابراین، هنگام تولید محتوا برای سایت خود، همیشه به یاد داشته باشید که موارد زیر را رعایت کنید:

 • در مورد موضوعات پرطرفدار بنویسید تا بازدید بیشتری داشته باشید.
 • بررسی کنید که رقبا در مورد چه موضوعاتی می نویسند، در مورد آن موضوع چه نوشته اند و به این ترتیب بهترین محتوا را تهیه کنید.
 • بهینه سازی محتوا را با دقت بررسی کنید و هرگونه خطا را تصحیح کنید. این بهینه سازی شامل مواردی از قبیل عنوان، توضیحات متا، هدینگ H1، H2، H3، تصاویر، لینک ها و کیفیت محتوای متنی می باشد.

لینک بیلدینگ

یکی از جنجالی ترین جنبه های فعالیت های بهینه سازی وب سایت بدون شک لینک سازی یا به دست آوردن لینک از سایت های دیگر است. البته این موضوع در بیشتر موارد نادیده گرفته می شود و یا کمتر مورد توجه قرار می گیرد. لینک بیلدینگ (لینک سازی) یک فعالیت SEO خارج از سایت (off page) است که بر خلاف سئوی درون سایت، خارج از وب سایت انجام می شود. خدمات لینک بیلدینگ معمولاً گامی موفقیت‌آمیز برای وب سایت و کسب و کار شماست. لینک بیلدینگ با تجزیه و تحلیل و بهبود پیوندهای خارجی وب‌سایت می‌تواند به کسب اعتبار دامنه سایت کمک کند و به این ترتیب موقعیت صفحات سایت را بهبود بخشد.

لینک سازی خارجی

کلیدواژه ها و تحقیقات بازار

هدف از تحقیق کلمات کلیدی به دست آوردن تصویری دقیق از کلمات کلیدی هدف در گوگل، تجزیه و تحلیل بازار و موقعیت رقبای آنلاین هر کسب و کار است. آژانس سئو کلیدواژه های اصلی، حجم جستجوی کلیدواژه ها، هدف جستجو و پرسونای مخاطب برای هر کلمه کلیدی، موقعیت سایت شما برای هر یک از کلمات کلیدی انتخاب شده و رقبای شما را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهد.

سرویس و خدمات بهینه سازی برای درک بهتر آنچه مشتریان آنلاین شما به آن علاقه مند هستند و برای رفع نیازهای آنها، امری ضروری است. آژانس SEO نه تنها داده ها را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه از شما برای پیاده سازی یک استراتژی حرفه ای به منظور به دست آوردن بهترین نتیجه پشتیبانی می کند.

ممیزی سئو

ممیزی سئو یک تحلیل فنی دقیق است که به شما این امکان را می دهد تا مرتبط ترین عناصر سئو را برای گرفتن رتبه ارگانیک سایت برنامه ریزی کنید. با آنالیز سایت، عوامل بهبود رتبه وب سایت مشخص می شود. در حسابرسی SEO، بررسی های فنی SEO درون صفحه را نمی توان نادیده گرفت، از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجزیه و تحلیل داده ها (تگ های عنوان و توضیحات متا)
 • بهینه سازی تصویر
 • تجزیه و تحلیل معماری وب سایت
 • بررسی لینک های داخلی
 • توجه به Core Web Vitals یا هسته حیاتی گوگل که مهم ترین فاکتور آن ux یا تجربه کاربری است و نشان دهنده عملکرد صحیح وب سایت می باشد.
 • ریسپانسیو یا واکنش گرا کردن سایت
 • پیاده سازی استراتژی سئو برای بازاریابی دیجیتال

اگر یک کسب و کار اینترنتی دارید به هیچ عنوان نمی توانید سئو را نادیده بگیرید. مزایا سایت فروشگاهی به قدری است که شما را ملزم به راه اندازی آن میکند. بهینه سازی یک فروشگاه آنلاین برای موتورهای جستجو می تواند عملکرد کسب و کار را تا حد قابل توجهی متحول کند. از جمله این موارد عبارتند از:

 • انتخاب پلتفرم CMS مناسب برای میزبانی وب سایت: هر کدام از سیستم های مدیریت محتوا قوانین خاص خود را دارند. بر اساس اهداف و نوع کسب و کار، ممکن است یک سیستم مدیریت محتوا بر دیگری ارجحیت پیدا کند.
 • تحقیق کلمات کلیدی: باید از همان کلمات کلیدی استفاده کنید که مشتریان بالقوه شما هنگام جستجوی آنلاین محصولات شما استفاده می کنند.
 • بهینه سازی ساختار SEO: جلوگیری از نشر مطالب تکراری و افزایش کیفیت محتوا. برای به آوردن یک نتیجه مطلوب، نمی توانید سئوی سایت و اصالت و کیفیت محتوای فروشگاه خود را نادیده بگیرید.
 • بهینه سازی تگ ها و مطالب: تگ ها نقش غیر قابل انکاری در تعیین رتبه بندی وب سایت شما دارند.
 • سئو داخلی وب سایت

سئو داخلی سایت مجموعه ای از فعالیت های بهینه سازی است که در یک سایت با هدف بهبود موقعیت آن در بین نتایج موتورهای جستجو انجام می شود. این عملیات از بهینه سازی محتوا تا متاتگ ها را شامل می شود و با جنبه های فنی SEO به پایان می رسد. در حالت کلی سئو داخلی سایت شامل موارد زیر است:

 • معماری وب سایت
 • مشکلات ساختار و ایندکس وب سایت
 • بررسی ساختار صفحه و منو
 • عنوان برچسب، توضیحات متا و سرفصل ها (H1, H2, H3)
 • محتوای صفحه وب
 • لینک های داخلی (on page)
 • سئوی محلی

سئوی محلی مجموعه فعالیت‌هایی است که بر موقعیت‌یابی یک وب‌سایت در جستجوهای محلی تاثیرگذار هستند. به عبارت دیگر SEO محلی یعنی مجموعه ای از جست و جوهایی که به یک مکان یا منطقه جغرافیایی خاص اختصاص دارند.

خدمات بهینه سازی محلی وب سایت برای مشاغلی چون رستوران ها، هتل ها، فروشگاه ها، سالن های ورزشی، مراکز تخصصی (پزشکان، وکلا، حسابداران و غیره) که در یک شهر خاص فعالیت می کنند و موارد مشابه ضروری است.

هدف از سئوی محلی بهینه سازی یک وب سایت به منظور گرفتن رتبه خوب برای جستجوهای محلی است. طبیعتا یافتن مشتری در منطقه ای که محصول یا خدمات مورد نظر شما در آن ارائه می شود آسان تر خواهد بود.

از جمله اقدامات مهم در جهت ایجاد SEO محلی، بهینه سازی Google My Business در کسب و کار است. هرچند این امکانات گوگل در ایران و برای کاربران ایرانی قابل دسترس نیست؛ اما میتوان گوگل مپ را جایگزین کرد و از این طریق برای بهبود سئوی محلی اقدام نمود.

تجزیه و تحلیل بک لینک

هر وب‌سایتی از اعتبار خاصی برخوردار است که ما می‌توانیم از آن به عنوان محبوبیت وب سایت نام ببریم. این اعتبار از طریق کمیت و کیفیت سیگنال‌هایی که دریافت می‌کند تعیین می‌شود. به عبارت دیگر، هر چه تعداد لینک های ورودی یک وب سایت بیشتر باشد، امکان بهبود رتبه در نتایج جستجو بیشتر می شود. ممیزی بک لینک های یک وب سایت برای پارامترهایی که از نظر گوگل محبوبیت دارند امری ضروری است.

آشنایی کامل با بک لینک

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا در یک تعریف کلی به معنی بهره مندی از نقاط قوت رقبا و استفاده از نقاط ضعف آنهاست. تحلیل رقبا تکنیک های مختلفی دارد که هدف اصلی تمامی این تکنیک ها، قرار گرفتن در بهترین مسیر برای دستیابی به هدف نهایی، یعنی بهینه سازی وب سایت به ایده آل ترین شکل ممکن است.

توسعه و ترویج محتوا

این موضوع مستقیما به مبحث استراتژی محتوا ارتباط دارد. ترویج محتوا یعنی مجموعه ای از تلاش های استراتژیک برای هر چه بیشتر دیده شدن صفحات یک وب سایت که منجر می شود افراد بیشتری برای خرید یا گرفتن خدمات از وب سایت مورد نظر ترغیب شوند. بدیهی است که فقط یک کارشناس سئو می تواند بهترین استراتژی را برای این منظور پیاده سازی و اجرا کند.

سئوی بین المللی

اگر کسب و کار اینترنتی شما محدود به کشوری که در آن زندگی می کنید نیست از طریق یک ساختار وب سایت واحد نمی توانید به نتیجه مطلوب خود در بازار جهانی دست پیدا کنید. به منظور بهینه سازی حضور آنلاین خود در کشورهای مختلف، خدمات SEO بین المللی به شما این امکان را می دهد که تمام فعالیت هایی که انجام می دهید را در رقابت با بازار جهانی قرار دهید.

SEO  بین المللی از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی تا ساختار وب سایت را شامل می شود. هر بازاری قوانین خاص و دقیقی دارد. تیم متخصصین سئو اوج مدیا، وضعیت وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و اطلاعات دقیقی در مورد نحوه بهینه سازی حضور آنلاین شما در بازارهای جهانی را از دیدگاه SEO در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات بهینه سازی سایت از گستردگی بالایی برخوردار است. خدماتی چون تولید منظم و ماهانه محتوا، برنامه ریزی برای زمان انتشار محتوا، بررسی مشکلات فنی سایت، مدیریت وبلاگ و بسیاری موارد دیگر نیز از وظایف متخصص SEO می باشد.

نرخ خدمات سئو یا تعرفه قیمت های سئو

نرخ خدمات سئو در شرکت های مختلف ممکن است با هم متفاوت باشد. در کل قیمت خدمات سئو ممکن است ساعتی، ماهانه و یا پروژه ای تعیین شود. حدود قیمت خدمات سئو برای هر ساعت 300 الی 700 هزار تومان می باشد. اگر خدمات سئو به صورت ماهانه ارائه شود نرخ آن 7 الی 19 میلیون تومان است. قیمت خدمات سئو در سفارش های پروژه با توجه به زمان صرف شده و نوع خدمات متفاوت می باشد.

بهتر است برای اطلاع دقیق تر از قیمت خدمات سئو با کارشناسان ما در شرکت اوج مدیا ارتباط برقرار کنید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

تماس با ما: 0912548603

نرخ خدمات سئو

خدمات سئو در شبکه های اجتماعی

استفاده از لینک ها به عنوان عامل رتبه بندی خارج از صفحه، جهشی بزرگ برای موتورهای جستجو بود. با گذشت زمان این روش با مشکلات و محدودیت هایی مواجه شد. در حال حاضر بسیاری از سایتها پیوندهای خارجی را نمی پذیرند؛ همچنین خرید و فروش لینک ها باعث از بین رفتن اعتماد نسبت به لینک های خارجی شده است.

در چنین شرایطی استفاده از شبکه های اجتماعی برای ایجاد تعامل و گرفتن ورودی بیشتر برای سایت مورد توجه قرار گرفت. سیگنال های اجتماعی از جمله عوامل بالقوه برای رتبه بندی وب سایت محسوب می شوند. خدمات سئوی شبکه های اجتماعی باعث ایجاد زنجیره ای از رسانه ها برای ترویج محتوای وب سایت شما می شود.

محتوای اشتراک‌گذاری شده اجتماعی به نوبه خود می‌تواند لینک‌ها را جذب کند و تعامل ایجاد کند و در واقع این موارد فاکتورهای مستقیم رتبه‌بندی هستند. در نتیجه توجه به رسانه های اجتماعی برای موفقیت در SEO بسیار مهم است.

در اینجا این سوال مطرح می شود که چگونه رسانه های اجتماعی بر بهینه سازی موتور جستجو تاثیر می گذارند. سئوی رسانه های اجتماعی به فعالیت هایی اطلاق می شود که می توانید در پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای بهبود رتبه وب سایت خود انجام دهید. هدف از این اقدامات افزایش ترافیک سایت از طریق موتورهای جستجو و کسب بهترین رتبه در آنها است.

رسانه‌های اجتماعی به شیوه ها و دلایل مختلفی برای سئو مهم هستند. شبکه های اجتماعی و SEO ممکن است کاملا متفاوت از هم به نظر برسند، اما شکی نیست که همیشه با یکدیگر همسو هستند و از یکدیگر تاثیر می پذیرند.

باید به این نکته توجه کرد که رسانه های اجتماعی به طور مستقیم به سئو کمک نمی کنند. به عبارت دیگر، شبکه های اجتماعی به طور مستقیم به شما باعث نمی شوند تا رتبه بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید. پیوندهایی که در توییتر، فیس بوک، پینترست و هر شبکه اجتماعی دیگری به اشتراک می گذارید ممکن است به برندینگ شما کمک کند تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرید.

در یک جمع بندی کلی، ترویج محتوای یک وب سایت در رسانه های اجتماعی به طور غیرمستقیم روی رتبه صفحه تاثیر مثبت دارد. بین موقعیت یک سایت در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو ) و تعداد پیوندهایی که موتورهای جستجو از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند، یک ارتباط مستقیم وجود دارد. اگر وب سایت هایی را که در گوگل رتبه بالاتری دارند بررسی کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها سیگنال هایی قوی از پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارند.

سئو سایت

جمع بندی

 سئو در دنیای دیجیتال نقشی حیاتی دارد. بیشتر کسب و کارها در بستر آنلاین آغاز به فعالیت نموده و با هم در رقابت هستند. وجود یک مشاور و متخصص سئو میتواند مسیر روشنی از مراحل کار را به شما ارائه دهد. اوج مدیا متشکل از تیم متخصص و با تجربه ایست که با پیاده سازی بهترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ موفقیت کسب و کار شما را تضمین می کند.

سولات متداول

منظور از سرویس SEO یک فعالیت فنی خاص با هدف بهبود موقعیت طبیعی صفحات یک وب سایت است.

خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو برای تمام کسب و کارهای آنلاین اعم از مشاغل B2B و B2C مناسب و ضروری است. می توان گفت خدمات بهینه سازی برای مشاغلی مناسب هستند که چشم انداز میان مدت/ بلند مدت دارند. مشاغلی که می خواهند در دراز مدت میزان بازدید و ترافیک بالایی به دست آورند.

هدف خدمات SEO به دست آوردن بهترین جایگاه در نتایج جستجوی مرورگرهاست. نتیجه خدمات بهینه سازی با جستجوی پر بازدید ترین کلمات کلیدی مربوط به هر کسب و کار مشخص می شود. به این ترتیب بازدید ارگانیک سایت افزایش می یابد و شانس جذب مشتریان هدف علاقه مند به محصولات یا خدمات ارائه شده افزایش می یابد. در واقع هدف نهایی خدمات SEO افزایش شانس دیده شدن وب سایت شما و سپس تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل است.

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید