سفارش طراحی پوستر

طراحی پوستر عمومی

 

قیمت: 800,000 تا 1,200,000

طراحی پوستر حرفه ای

 

قیمت: 1,200,000 تا 3,000,000

طراحی پوستر ویژه

 

قیمت: 3,000,000 تا 5,000,000

طراحی پوستر اینستاگرام

 

قیمت: 200,000 تا 500,000

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید

از قرن نوزدهم به بعد، پوستر تبدیل به یکی از وسیله های ارتباط تصویری شد. طراحی پوستر در زمینه های تبلیغ محصولات، موضوعات سیاسی، جشن و مناسبت ها مورد استفاده قرار گرفته است. امروز پوستر ها همچنان به عنوان یکی از اصلی ترین ابزار ها برای تبلیغات می باشند و پایه اصلی طراحی است.

تعرفه طراحی پوستر در سال 1402

تعرفه و قیمت طراحی پوستر و خدمات گرافیکی در سال 1402 با توجه به نمونه و کیفیت کار متفاوت است. با توجه به میزان تعرفه های طراحی پوستر، قیمت آن در سال 1402 مقداری افزایش یافته است. همچنین این قیمت برای انواع پوستر متفاوت است.

به طور کلی قیمت طراحی پوستر در سال 1402 از 2 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان متفاوت است. همچنین اگر سفارش طراحی پوستر تخصصی بخواهید و نیاز به عکاسی، ایده پردازی و … باشد، باید هزینه بیشتری برای کار پرداخت کنید.

طراحی پوستر

انواع پوستر

پوستر یکی از ابزارهایی است که به طور گسترده در تبلیغات و اطلاع‌ رسانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در ادامه به بررسی بعضی از انواع پوستر می پردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین ابزار های طراحی UX

پوستر تبلیغاتی: پوستر تبلیغاتی، یکی از ابزار های مهم در حوزه تبلیغات و بازاریابی است که به طور گسترده در جوامع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این نوع پوستر ها با هدف تبلیغ محصولات، خدمات، رویداد ها و یا ایده ‌هایی طراحی شده‌ اند و با قرار دادن آن ‌ها در مکان ‌های عمومی مانند خیابان ‌ها، مراکز خرید، فضا های عمومی و… به مخاطبان پیام می ‌رسانند.

پوستر تبلیغاتی شامل شعار برند، تصویر با کیفیت و بزرگ محصول، آرم شرکت، آدرس و شماره تلفن مرتبط با شرکت و برند مورد نظر و یک متن قوی تبلیغاتی می باشد.

پوستر آموزشی و سازنده: پوستر آموزشی و سازنده، یک نوع پوستر آموزشی است که با هدف آموزش و یادگیری مفاهیم، مطالب و اطلاعات مهم طراحی شده است. این نوع پوسترها در محیط ‌های آموزشی، مدارس، دانشگاه‌ ها، مراکز آموزشی و… قرار می ‌گیرند و به صورت جداری در دیوارها و یا در پنل‌ هایی نصب می ‌شوند.

پوستر نمایشی: پوستر نمایشی یا پوستر اعلامیه، نوعی پوستر تبلیغاتی است که به منظور تبلیغ یک محصول، خدمات یا رویداد خاص طراحی شده است. در طراحی پوسترهای نمایشی، از تصاویر بزرگ و آرمانی، فونت ‌های بزرگ و براق و شعارهای جذاب و مفهومی استفاده می ‌شود تا توجه مخاطبان را جلب کند. هدف اصلی پوسترهای نمایشی، جلب توجه و اطلاع ‌رسانی سریع و موثر درباره محصول، خدمات و رویداد خاص است. به همین دلیل، از عناصر طراحی مختلفی مانند رنگ‌ های جذاب و زنده، تصاویر بزرگ و براق، شعارهای خلاقانه و جذاب و غیره، استفاده می ‌شود.

پوستر تبلیغات سیاسی: پوستر تبلیغات سیاسی، یک نوع از پوستر تبلیغاتی است که به منظور تبلیغات کاندیداها، حزب ‌ها یا ایدئولوژی‌ های سیاسی طراحی شده است. این نوع پوسترها معمولاً در زمان انتخابات، دوره ‌های کمپین، مراسم ‌ها و یا در محفل ‌های سیاسی در جاهای عمومی نظیر خیابان ‌ها، میدان‌ ها، ایستگاه ‌های اتوبوس، فرودگاه‌ ها، پارک ‌ها و… نصب می‌ شود.هدف اصلی این پوسترها، جذب رأی‌ دهندگان، تبلیغ و انتشار ایده‌ ها و مسائل سیاسی است. در طراحی پوسترهای تبلیغات سیاسی، از رنگ‌ ها، تصاویر و شعارهایی که به پویایی و جذابیت پیام کمک می ‌کنند، استفاده می ‌شود.

پوستر فشن: پوستر فشن یک نوع پوستر تبلیغاتی است که برای تبلیغ محصولات مرتبط با صنعت مد و پوشاک طراحی می‌ شود. این پوسترها معمولاً شامل تصاویر مدل ‌های پوشیده کالاهای مختلف می‌ شوند. کالاهایی مانند لباس، کفش، کیف، جواهرات و سایر لوازم جانبی می ‌باشد. در طراحی پوسترهای فشن، از رنگ‌ های جذاب و ترکیبات رنگی و منظره ‌های زیبا استفاده می ‌شود تا نظر مخاطبین را جلب کند. علاوه بر این، شعارهایی که مرتبط با مد و پوشاک هستند نیز به عنوان یک عنصر مهم در طراحی پوسترهای فشن استفاده می ‌شوند.

پوستر شرکتی: پوستر شرکتی یا کاری، یک نوع پوستر تبلیغاتی است که به منظور تبلیغ و ترویج خدمات و محصولات یک شرکت یا سازمان طراحی می ‌شود. این پوسترها به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی برای ارتقای تصویر شرکت و جذب مشتریان جدید استفاده می‌ شوند. پوسترهای شرکتی معمولاً شامل لوگو و نام شرکت هستند و از جمله خدمات و محصولات شرکت نیز در آن ‌ها یاد می ‌شود.

شاید علاقه داشته باشید: طراحی کارت ویزیت

کاربرد پوستر

پوسترها به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی و ارتباطی در جامعه مورد استفاده قرار می ‌گیرند. این ابزارها با استفاده از تصاویر، متون و گرافیک ‌های جذاب، پیام ‌های مختلف را به مخاطبان منتقل می ‌کنند. در زیر به برخی از کاربردهای پوسترها اشاره می‌ کنیم:

تبلیغات و ترویج محصولات و خدمات: پوسترهای تبلیغاتی برای جذب مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

اطلاع‌رسانی: پوسترها برای اطلاع ‌رسانی درباره ‌ی رویدادهای مختلف مانند کنفرانس ‌ها، نمایشگاه ‌ها، کنسرت ‌ها، جشنواره‌ها و غیره به کار می‌روند.

تشویق به اقدام: پوسترهای اقدام‌ گرانه و آموزشی به منظور تشویق به انجام اقداماتی مانند آموزش، حمایت از محیط زیست، تقویت تفکرات ایجابی و غیره طراحی می‌شوند.

تحلیل و بررسی موضوعات: پوسترهای اخباری و رویدادهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

تزئین و دکوراسیون: پوسترها به منظور تزئین محیط ‌های مختلف مانند خانه، دفتر، کلاس درس و غیره به کار می ‌روند.

تبلیغات سیاسی: در انتخابات و دوره‌های انتخاباتی، پوسترهای تبلیغاتی سیاسی جهت تبلیغ و ترویج  نامزدها و احزاب مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

حتما بخوانید: برنامه های تولید محتوا

کاربرد پوستر

انواع و قیمت طراحی پوستر را برای شما به صورت کامل توضیح دادیم. شما می توانید برای انجام طراحی پوستر و دیگر خدمات گرافیکیبا کارشناسان ما در ارتباط باشید. شرکت اوج مدیا متخصص طراحی پوستر های خاص با بهترین قیمت ممکن است. این شرکت یکی از معتبرترین و بهترین شرکت ها در حیطه کاری خودش است.

سولات متداول

شما می توانید از طریق سایت یا از طریق شماره تلفنی که داخل سایت ثبت شده است، سفارش خود را ثبت کنید.

برای پاسخ به این سوال می توانید نمونه کارهای شرکت را ملاحظه کنید. همچنین سابقه و رضایت مشتریان یک شرکت بسیار مهم است که می توانید قسمت نظرات سایت را ملاحظه کنید.

اولین هدف شرکت اوج مدیا رضایت مشتری است. در صورتی که طرح ارائه شده مورد نظر شما نبود، مطابق با درخواست شما تا جایی که معقولانه باشد، ادیت می کنیم. در نهایت مطمئن باشید مهمترین اولویت برای ما رضایت مشتری است.

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید