طراحی ست اداری

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید

امروزه هر شرکت و اداره ای برای فعالیت گسترده در جامعه به یک طرح منحصر به فرد نیاز دارد. طراحی ست اداری باید بسیار هوشمندانه و مناسب صورت گیرد. به طوری که افراد با دیدن طرح و رنگ لوگو  متوجه حوزه فعالیت شرکت شوند. در دنیای مدرن به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فعالیت های گسترده شرکت ها، طراحی ست برای هر شرکت و اداره ای لازم و ضروری است.  یکی از عواملی که سبب هویت بخشیدن شرکت و یا موسسه اداری نوپا می شود، این است که شرکت یا اداره دارای ست اداری مناسب باشد تا برند شرکت خود را به مشتری القا کرده و اعتماد مشتری را جذب خود کند. با اوج مدیا همراه باشید تا در مورد طراحی ست اداری اطلاعات بیشتری کسب کنید. طراحی ست اداری

طراحی ست اداری چیست؟

طراحی ست اداری تصویری از برند شما است که در ذهن مشتری باقی می ماند. اگر دارای موسسه یا شرکت هستید، با توجه به نوع کسب و کار خود باید ست اداری مناسب طراحی و چاپ کنید. بدون شک هر شرکت یا اداره ای می خواهد در زمینه فعالیت خود موفق ترین باشد تا علاوه بر مشهور شدن، خدمات موثر و گسترده ای ارائه دهد. بیشتر بخوانید: گرافیک چیست؟ با توجه به این که کسب و کار شما چقدر بزرگ یا کوچک است استفاده کردن از ست اداری می تواند تا حدود زیادی کسب و کارهای شما را در مرتبه بالایی قرار دهد تا بتوانید روز به روز به پیشرفت دست پیدا کنید.

ست اداری خاص

ست اداری خاص همیشه بهتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. در واقع افراد با دیدن طراحی خاص نسبت به بررسی خدمات شرکت نیز کنجکاو می شوند . ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به فکر طراحی ست اداری زیبا و خاص هستید از شرکت اوج مدیا که در زمین ست و طراحی فعالیت دارد کمک بگیرید. شرکت اوج مدیا با طراحی ست اداری خاص و فوق العاده عالی به کسب و کار شما کمک کرده تا از رقبای خود پیشی بگیرید. علاوه بر آن موجب ماندگاری شرکت و فعالیت خود خواهید شد. مزیت های طراحی ست اداری حالا که تا حدودی با طراحی ست اداری آشنا شدید، بهتر است بدانید استفاده از ست اداری دارای مزایای بسیار مفیدی است. در این بخش به چندین مورد اشاره می کنیم.
 • استفاده از ست اداری در سازمان یا شرکت باعث اعتبار و هویت بخشیدن به شرکت می شود.
 • استفاده از ست اداری هویت و حوزه کاری شرکت یا موسسه را به عموم مردم معرفی می کند.
 • استفاده کردن از ست اداری به مکاتبات شما رسمیت می بخشد.
 • ست اداری دسترسی به اطلاعات تماس را برای مردم آسان تر می کند.
 • به کار بردن ست اداری در شرکت باعث افزایش امنیت می شود.
 • طراحی ست از هرگونه سوء استفاده جلوگیری می کند.
 • حس اعتماد به نفس را در میان کارکنان شرکت به وجود می آورد.
 • استفاده از ست اداری باعث جلب اطمینان ارباب رجوعان به شرکت می شود.
شاید علاقه داشته باشید: 10 طراح مشهور ایرانی

ست اداری شامل چیست؟

ست اداری شامل موارد زیر است:
 1. کارت ویزیت
 2. پاکت نامه
 3. سربرگA4
 4. کاغذ یادداشت.
 5. برچسب اموال.
 6. لیبل.
 7. جلد CD.
 8. زونکن ها.
 9. پوشه.
 10. پاکتA4 و A5.
در کنار این موارد شما می توانید کارت های پرسنلی، فرم های داخلی فاکتور، قبض و… را در ست اداری خود بگنجانید. کارت ویزیت: یکی از ابزارهای تبلیغاتی که در طراحی ست اداری اهمیت زیادی دارد کارت ویزیت است. روی این کارت، لوگوی شرکت درج شده و خدمات، شماره تلفن و نشانی شرکت قید می شود. پاکت نامه: پاکت نامه باید متناسب با سربرگ A4 باشد و چند میلی متر از بالا و پهنای پاکت نسبت به سربرگ A4 بیشتر باشد تا سربرگ به راحتی در پاکت قرار گیرد. سمت بالای پاکت جای مخصوص برای نصب تمبر تعبیه شده و بر روی پاکت، آدرس پستی، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن درج می شود. در سمت چپ راه های ارتباطی دیگر نیز ذکر می گردد. سربرگ: به کاغذهایی که دارای نشان لوگوی شرکت هستند و برای نامه نگاری ادارات و موسسات و اشخاص حقیقی استفاده می ‌شوند، سربرگ گفته می‌شود. معمولاً سربرگ ها باید در سایزهایA4   و A5 تهیه شوند. در سربرگ باید شماره تلفن، تاریخ، شماره فکس چاپ شود و اسم شرکت نیز باید در وسط قرار بگیرد تا بیننده با اولین نگاه آن را مشاهده کند. در متن بالا چند نکته در مورد ست اداری را برای شما توضیح داده ایم که شما می ‌توانید با طراحی ست اداری خاص و استاندارد به شکل ابزاری قدرتمند در جهت تبلیغ شرکت خود استفاده کنید. یکی از اصول مهم در طراحی ست اداری این است که ست درونی و بیرونی شرکت باید با هم هماهنگی داشته باشند.از دیگر نکات مهم، انتخاب رنگ رسمی برای اداره یا شرکت است که تاثیر بسزایی در هویت بخشیدن شرکت و یا سازمان اداری دارد.

قیمت طراحی ست اداری

موارد مختلفی بر روی قیمت طراحی ست اداری تاثیر می گذارند که شامل موارد زیر می شوند.
 1. طراحی ایده آل و استاندارد
 2. جنس مواد به کار رفته برای ساخت یک محصول
 3. تعداد چاپ
 4. کیفیت ست اداری
طراحی ایده آل و استاندارد: امروزه متخصصان زیادی در زمینه طراحی لوگوی شرکت فعالیت می‌کنند. نحوه طراحی لوگو توسط متخصص تاثیر بسیاری بر قیمت طراحی ست اداری دارد.  هرچقدر فرد لوگوی شرکت شما را به صورت استاندارد و ایده آل طراحی کند و وقت زیادی را صرف نماید، مبلغ بیشتری را جهت دستمزد دریافت خواهد کرد.  اما اگر طراح لوگو مدت زمان کمتری را برای طراحی لوگو صرف کند، مسلماً یک لوگوی ساده و مبتدی طراحی کرده و به همان میزان قیمت طراحی کاهش پیدا می کند. هزینه طراحی ست اداری از  6.300.000 تومن شروع شده و هر طراح رنج قیمتی مخصوص به خود را دارد. حتما بخوانید: معرفی 30 ایده برای تولید محتوا جنس مواد به کار رفته: اگر جنس مواد اولیه برای طراحی ست اداری مطلوب باشد به همان میزان قیمت طراحی ست اداری بالا می ‌رود و اگر جنس مواد اولیه به طور معمولی و یا در سطح پایینی قرار داشته باشد به همان میزان قیمت طراحی ست اداری کاهش پیدا خواهد کرد. تعداد چاپ: ممکن است برخی ادارات و شرکت ها تعداد بسیار زیادی ست اداری چاپ کنند که هرچقدر تعداد چاپ سربرگ و کارت های ویزیت بیشتر باشد صاحب شرکت باید مبلغ بیشتری را جهت تهیه ست اداری بپردازد، در مقابل هرچقدر تعداد چاپ کمتر باشد هزینه ست اداری کمتر خواهد شد. کیفیت ست اداری: هرچقدر که کیفیت ست اداری بیشتر باشد مسلماً هزینه بالاتر می رود در صورتی که ست اداری بی کیفیت از مبلغ کمتری برخوردار است. قیمت طراحی ست اداریاگر می خواهید باعث بهبود در کسب و کار خود شوید، باید حتماً از طراحی ست اداری خاص برای شرکت خود استفاده کنید تا شما را به سمت پیشرفت و موفقیت روز افزون هدایت کند. یکی از عوامل مهم در جامعه امروز مشهور شدن برند است. هرچه برند شرکت شما معروف تر و مشهور تر باشد با استقبال افراد بیشتری روبرو خواهد شد. این مورد باعث رشد و پیشرفت شرکت شما هم می شود. پس توصیه کنید طراحی ست اداری خود را زیر نظر کارشناسان حرفه ای شرکت اوج مدیا با مهارت کافی انجام دهید: 09120548603

سولات متداول

معمولاً مدیران به خاطر داشتن مجموعه موفق و حفظ جایگاه ارزش خود و معرفی برند از ست اداری استفاده می کنند.

وجود هماهنگی میان بخش ها، استفاده از اطلاعات ضروری، رعایت استاندارد های لازم، استفاده از مواد اولیه مرغوب.

پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ A4، کاغذ یادداشت و لیبل ها.

یکی از ویژگی های ست اداری انتخاب رنگ رسمی برای هویت بخشیدن به شرکت خود است.

مشاوره رایگان

برای مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید